Spektakle

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę naszych spektakli.

Dojeżdżamy w każdy zakątek kraju i poza jego granicę.

Cena spektaklu jest ustalana indywidualnie ponieważ jest uzależniona od wielu elementów tj. odległości, wybranego spektaklu, ilości przedstawień…

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu:

tel. 606 65 86 65

e- mail: alezgustawie@gmail.com

BRZYDKIE KACZĄTKO

Pewnego dnia, na zwykłym wiejskim podwórku, kaczą rodzinę spotyka ogromne szczęście. Z wysiadywanych jajek, jedno po drugim, wykluwają się śliczne, żółte kaczuszki… jedno pisklę wygląda zupełnie inaczej?

Zobacz pełny opis spektaklu

WIELKA MISIOWA WYPRAWA NA KSIĘŻYC

Ciepła i kolorowa opowieść o małym, pluszowym Misiu, który ma bardzo trudne zadanie do wykonania. Chce uratować swoją przyjaciółkę Śnieżynkę przed roztopieniem w wiosennym słońcu. Miś wpada na pomysł, że Śnieżynkę trzeba zawieźć na Księżyc! Czy mu się to uda?

Zobacz pełny opis spektaklu

PARKATONIKI

Parkatoniki to wyjątkowe wydarzenie teatralne.

Parkatoniki są mobilnymi skrzynkami teatralnymi, w których prezentowane są miniatury teatralne, zilustrowane muzyką klasyczną.

Zobacz pełny opis Parkatoników

JACEK I PLACEK

Opowieść o chłopcach uciekających od codziennych obowiązków w poszukiwaniu beztroskiej krainy z marzeń. Spotkania z bobrem, pelikanem, osłem, czy kobietą na wzgórzu uczą dzieci szacunku do pracy, miłości do bliskich i tego, że ?nie wszystko złoto, co się świeci?.

Zobacz pełny opis spektaklu

MAŁY KSIĄŻĘ

Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exuperyrego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze.

Zobacz pełny opis spektaklu

PINOKIO

Przeniesione na scenę przygody niezwykłego pajacyka, który potrafi mówić, poruszać się, myśleć i czuć. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżepetto, przysparzał mu niemało kłopotów i przykrości aż w końcu opuścił go i wyruszył w świat.

Zobacz pełny opis spektaklu

JAŚ I MAŁGOSIA

„Jaś i Małgosia” to klasyczna bajka na podstawie tekstu Jana Brzechwy podana w ciepły, lekki, dowcipny sposób. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym, okraszony wpadającymi w ucho piosenkami.

Zobacz pełny opis spektaklu

GERDA I KAJ

Klasyczna historia zostaje opowiedziana w nowy, dużo łagodniejszy i zdecydowanie bardziej dowcipny sposób, wzbogacona oryginalnymi piosenkami. Scenariusz oparty na baśni Andersena „Królowa Śniegu”.

Zobacz pełny opis spektaklu

CALINECZKA

Calineczka – to maleńka dziewczynka o ogromnym sercu. W świecie pełnym niespodzianek spotyka ją wiele ciekawych, ale też niebezpiecznych przygód.

Zobacz pełny opis spektaklu