Spektakle

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę naszych spektakli.

Dojeżdżamy w każdy zakątek kraju i poza jego granicę.

Cena spektaklu jest ustalana indywidualnie ponieważ jest uzależniona od wielu elementów tj. odległości, wybranego spektaklu, ilości przedstawień…

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu:

tel. 606 65 86 65

e- mail: alezgustawie@gmail.com

BRZYDKIE KACZĄTKO

Pewnego dnia, na zwykłym wiejskim podwórku, kaczą rodzinę spotyka ogromne szczęście. Z wysiadywanych jajek, jedno po drugim, wykluwają się śliczne, żółte kaczuszki… jedno pisklę wygląda zupełnie inaczej?

Zobacz pełny opis spektaklu

PARKATONIKI

Parkatoniki to wyjątkowe wydarzenie teatralne.

Parkatoniki są mobilnymi skrzynkami teatralnymi, w których prezentowane są miniatury teatralne, zilustrowane muzyką klasyczną.

Zobacz pełny opis Parkatoników

JACEK I PLACEK

Opowieść o chłopcach uciekających od codziennych obowiązków w poszukiwaniu beztroskiej krainy z marzeń. Spotkania z bobrem, pelikanem, osłem, czy kobietą na wzgórzu uczą dzieci szacunku do pracy, miłości do bliskich i tego, że ?nie wszystko złoto, co się świeci?.

Zobacz pełny opis spektaklu

MAŁY KSIĄŻĘ

Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exuperyrego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze.

Zobacz pełny opis spektaklu

PINOKIO

Przeniesione na scenę przygody niezwykłego pajacyka, który potrafi mówić, poruszać się, myśleć i czuć. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżepetto, przysparzał mu niemało kłopotów i przykrości aż w końcu opuścił go i wyruszył w świat.

Zobacz pełny opis spektaklu

JAŚ I MAŁGOSIA

„Jaś i Małgosia” to klasyczna bajka na podstawie tekstu Jana Brzechwy podana w ciepły, lekki, dowcipny sposób. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym, okraszony wpadającymi w ucho piosenkami.

Zobacz pełny opis spektaklu

GERDA I KAJ

Klasyczna historia zostaje opowiedziana w nowy, dużo łagodniejszy i zdecydowanie bardziej dowcipny sposób, wzbogacona oryginalnymi piosenkami. Scenariusz oparty na baśni Andersena „Królowa Śniegu”.

Zobacz pełny opis spektaklu

CALINECZKA

Calineczka – to maleńka dziewczynka o ogromnym sercu. W świecie pełnym niespodzianek spotyka ją wiele ciekawych, ale też niebezpiecznych przygód.

Zobacz pełny opis spektaklu