Aktualności,  Punkt Odbioru Kultury

„Sokrates w piaskownicy” w POK

Już 8 maja o godz.: 17:00 zapraszamy Was na wyjątkowy spektakl Teatru Małe Mi

* Wydarzenie jest bezpłatne.

* Obowiązują zapisy- ilość miejsc ograniczona.

* Zapisy: https://forms.gle/24TVnsn1HBxwKGdH9

fot. K. Samosiej

„Sokrates w piaskownicy” to radosne, rozśpiewane widowisko, które zaprasza dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i rozmowy na każdy temat. Lalkowi bohaterowie – Sophia i Philo- siedząc w piaskownicy, rozmawiają o miłości, złości, odwadze, strachu, zabawie, nudzie, dzieciach i dorosłych. Spektakl powstał na podstawie scenariusza Sławy Tarkowskiej, opartego na wywiadach z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w Polsce, przeprowadzonych w ramach Stypendium MKiDN 2019.

Przedstawienie łączy różne formy animacji, żywy plan oraz bogatą scenografię, wykorzystując sztukę opowiadania, ruch sceniczny i muzykę graną oraz śpiewaną na żywo. To propozycja dla widzów w wieku od 2 do 102 lat.

Spektakl odbywa się w ramach zadania Punkt Odbioru Kultury realizowanego przez Fundację – ależ Gustawie! dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Zadanie Punkt Odbioru Kultury jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi