imprezy plenerowe

Tworzymy i realizujemy projekty imprez kulturalnych dla klientów indywidualnych, firm, szkół, ośrodków kultury, placówek oświatowych…

Poniżej propozycja aktywności, z których budujemy imprezę plenerową. Dla każdego klienta przygotowujemy osobną ofertę odpowiadającą jego oczekiwaniom.

 

W sprawie szczegółów skontaktuj się z nami:

tel. 606 66 30 18

alezgustawie@gmail.com

———————————————————————————————————————————

Plenerowy spektakl teatralny

Wszystkie oferowane przez nas spektakle dla dzieci są przystosowane do wystawiania w plenerze. Widowiskowa, kolorowa scenografia przyciągnie uwagę każdego widza.

 37

 

Pokaz cyrkowy

Eduardo zaprezentuje wesołe show z wykorzystaniem wielu rekwizytów cyrkowych, piłeczki, talerzyki, obręcze, małe szczudła. Będzie starał się w śmieszny sposób nauczyć żonglowania czy chodzenia na szczudłach! Dzieci w tym będą mogły mu pomóc. Zaproszone na scenę będą brały udział w konkursach i animacjach. Pokaz może odbyć się w całości lub zostać podzielony na kilka wejść: czas działań np. 15 – 20 min.

16dziendziecko2012

 

Animacje, zabawy i konkursy:

1. Żonglowanie piłeczkami, zabawy i konkursy z wykorzystaniem piłeczek do żonglowania. Rzuty do kapelusza, powtarzanie różnych prostych trików przez dzieci i rodziców. 

2. Kręcące talerzyki, pokaz kręcenia talerzyków i nauka, potem zabawy z podrzucaniem, przenoszeniem talerzyków min. na głowie.

3. Pokaz manipulacji flowerstickiem, kręcące się bardzo szybko i sprawnie kije, konkurs w podrzuty parami do siebie. Do dyspozycji – kilka kompletów flowersticków.

4. Chodzenie na małych niewiązanych szczudłach, pokaz + nauka chodzenia, najlepsi mogą wziąć udział w konkursie na jak najdłuższe utrzymanie się na szczudłach.

5. Pokaz żonglerki obręczami i konkursy rzutów do celu, zabawy z obręczami.

6. Żonglowanie maczugami, pokaz + konkurs balansowania maczug na palcu ręki.

7. Dla najmłodszych – nauka chodzenia na małych szczudłach – doniczkach, które się trzyma za sznurki.

8. Wyścigi ślimaków – specjalne drewniane ślimaki na sznurkach będą ścigać się ze sobą ciągnione przez dzieci, dorosłych.

9. Slackline czyli pokazy i nauka chodzenia i akrobacji na pasie napinającym, rozciągniętym między dwoma drzewami.(potrzebne: dwa drzewa lub słupy stojące w odległości od siebie około 4-8 m.)

10. Zabawy z dużą (wersja plenerowa) grą Jenga, układanie dużej wieży z klocków drewnianych.

11. Zabawy z chustą animacyjną. Jest to bardzo duża (średnica ok. 5 metrów) materiałowa i kolorowa chusta, dzięki której można prowadzić wiele zabaw integracyjnych dla dzieci.

12. Zabawy z tunelem animacyjnym – barwny tunel przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy. Sprawdza się w zabawach integracyjnych oraz pobudzaniu aktywności ruchowej. Długość ok. 6 metrów!

2012pikrodz17

 

Szczudlarze

– animacje, konkursy i zabawy z kolorowymi szczudlarzami. Rzuty piłek do cylindra, obręczy do maczugi, skakanie przez wielką linę, i inne animacje przygotowane specjalnie dla entuzjastów wielkich ludzi!

obraz34

 

Pokazy Wielkich Baniek Mydlanych

Od malutkich po duże i te nawet dwumetrowe – będą latały nad naszymi głowami. Po pokazie starsze dzieci i rodzice będą mogli sami spróbować tworzyć magiczne bańki! Mamy też zestaw dla najmłodszych 🙂

02dziendziecko2012

  

Balonowe upominki

Możemy rozdawać zwierzątka, kwiatki, miecze, a nawet instrumenty muzyczne 😉 – wszystkie zrobione z długich balonów – jako nagrody dla uczestników zabaw.

magik 1

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien