Iluzja

Fundacja – ależ Gustawie! współpracuje z zawodowym magikiem – Damianem Spętanym.

 

Dla każdego klienta przygotowujemy osobną ofertę odpowiadającą jego oczekiwaniom.

W sprawie szczegółów skontaktuj się z nami:

tel. 606 66 30 18

alezgustawie@gmail.com

——————————————————————————————————————————–

 

I . Pokaz podstawowy (15min)

W tej formie pokazu dzieci rozpoczynają z Iluzjonistą wspólną rozgrzewkę. Próbując powtarzać jego ruchy. Niestety dzieją się rzeczy których nie jest w stanie wykonać “przeciętna” osoba. Wszystko ograne w żartobliwy sposób. Następnie  Iluzjonista pokazuje 3 efekty. Pierwszy opowiada historię królika o imieniu Wojtek. Zabawa absorbująca uwagę dzieci. Kolejny efekt to kolorowanie magicznej książeczki lecz bez użycia kredek!!! 😉 Żartobliwa iluzja w której aktywnie uczestniczą wszystkie dzieci. Ostatnim efektem jest magiczna torba. Zapraszam na scenę dwójkę dzieci (chłopca i dziewczynkę). Po czym następuje krótka konwersacja oraz wyczarowanie magicznych atrybutów czyli różdżki, cylindra.  Następnie jedno dziecko wyciąga z torby 9 długich balonów. Wszyscy razem je przeliczają wrzucając do torby. W finale dzieje się niespodziewana rzecz. Balony które były przed chwila wrzucone luźno, pojedynczo do torby w magiczny sposób się wiążą tworząc długi łańcuch!!! Na koniec następuje ukłon z mojej strony, oraz dwójki pomocników 😉

Bez nazwy3

——————————————————————————————————————————–

II. Pokaz iluzji rozszerzony (30min)

Ta forma jest najbardziej optymalną formą pokazu dla dzieci.  Show zawiera elementy omówione powyżej dodatkowo wzbogacone jest o triki z linami, w których to lina dzieli się na pół bez użycia nożyczek, następnie łączy się w jedną całość, żeby ponownie się podzielić.

Kolejną iluzją jest magiczna papierowa torebka, z której można wyciągać przedmioty, które normalnie się tam nie zmieszczą. Oczywiście całość ograna na zasadzie interakcji z dziećmi.

Kolejny efekt, który zawiera to show to historia kanarka, który wyleciał z klatki by zwiedzić mieszkanie i napotkał na swojej drodze cztery kocury, które próbują go złapać i zjeść. Oczywiście historia kończy się szczęśliwie dla kanarka z magicznym zakończeniem, które zaskakuje wszystkich widzów.

Dzieci mają okazje również poznać  gąbczaki. Piłeczki z gąbki, które magicznie potrafią się mnożyć, znikać czy zmieniać położenie a nawet przenikać do dłoni widza!!!!

Końcowym finałowym efektem jest efekt z futrzakiem o imieniu Rocky. Jest to maskotka przypominająca szynszyla. W rękach iluzjonisty porusza się i wygląda na prawdziwe żywe zwierzę!!  Efekt wywołujący salwę śmiechu na sali.

Bez nazwy5

——————————————————————————————————————————–

III. Pokaz iluzji z mocnym akcentem na koniec oraz dodatkową nauką podstawowych efektów dla dzieci. (45-60min)

To ostatnia forma pokazu z mocnym zakończeniem. Zawiera elementy opisane powyżej oraz rozszerzenie o efekt z magicznym stolikiem. Iluzjonista pokazuje stolik przykryty obrusem. Opowiada historię, w której za pomocą magicznego pyłu można sprawiać, że przedmioty zaczynają unosić się w powietrzu. Następnie następuje cisza, włącza się klimatyczna nastrojowa muzyka w tle, iluzjonista łapie za końce obrusa i stolik zaczyna powoli wznosić się w powietrze!!! Lewituje tak jakiś czas a następnie ląduje. Iluzjonista zaprasza kogoś z widowni, każe złapać tej osobie za końce obrusa po przeciwnej stronie stolika i ku zdziwieniu wszystkich stolik lewituje pomiędzy dwiema osobami!!!

Na koniec Iluzjonista uczy dzieci kilku podstawowych trików, które każdy z obecnych maluchów na pokazie będzie mogło powtórzyć i pochwalić się nimi w domu.

Bez nazwy4

 ——————————————————————————————————————————–

 

Kilka słów od artysty:

Witam. Nazywam się Damian Spętany i jestem Iluzjonistą. Dlaczego iluzja? Bo jest to moja pasja. Poza tym uwielbiam być w  centrum zainteresowania, lubię kontakt z ludźmi oraz uwielbiam występować dla nich. Iluzja to coś oryginalnego, coś co pomaga na chwilę przenieść nas do innego świata. Iluzja dostarcza wielu emocji począwszy od śmiechu poprzez wzruszenie, zdziwienie, strach a nawet płacz. Jest to sztuka niedoceniana w naszym kraju. Dlaczego? Być może poprzez stereotyp postaci Iluzjonisty czyli Pana w śmiesznym kapeluszu i fraku robiącym “sztuczki” i to bardzo często w niedbały sposób. Jako Iluzjonista staram się odbiegać od wszelkich stereotypów, iść z duchem czasu robić coś swojego wdrażać nowe pomysły co widać w moim show. Zadowolenie klienta to podstawa i tym kieruję się przygotowując pokaz. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży, ale trenuję od najmłodszych lat.

Bez nazwy2

———————————————————————————————————————————

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien