Iluzja

Fundacja – ależ Gustawie! współpracuje z zawodowym magikiem – Damianem Spętanym.

 

Dla każdego klienta przygotowujemy osobną ofertę odpowiadającą jego oczekiwaniom.

W sprawie szczegółów skontaktuj się z nami:

tel. 606 66 30 18

alezgustawie@gmail.com

———————————————————————————————————————————

 

Oferta obejmuje pokazy iluzji:

– dla dzieci,

– bankiety,

– wesela,

– pikniki rodzinne,

– imprezy firmowe,

– pokazy w klubach,

– oraz wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują wrażeń i dobrej zabawy.

———————————————————————————————————————————

 

Iluzja close up

– czyli inaczej zwana stolikową bądź też mikroiluzją. W takim pokazie widz bierze czynny udział w wykonywanych efektach. Można rzec, że cała magia dzieję się w jego rękach tuż przed oczami. Potęguje to emocje i sprawia, że ten rodzaj iluzji jest jednym z najmocniejszych przeżyć jakie można dostarczyć widowni. Iluzja close up polega na podchodzeniu do poszczególnych stolików np. w restauracji i pokazywaniu efektów z drobnymi przedmiotami typu karty do gry, karteczki, monety, chusteczki itp. Można też w ten sposób występować dla małych grup osób.

Bez nazwy6

———————————————————————————————————————————

 

Iluzja Stand up

– czyli salonowa. Ten rodzaj pokazu wyróżnia się tym, że Iluzjonista występuje dla większego grona widzów stojąc pomiędzy nimi np. na sali bankietowej. Pokazuje się tutaj już większe rodzaje iluzji. W moim programie zawarłem min. efekty z linami, w których opowiadam historię pewnego chłopca, który postanowił zostać magikiem, znikającą butelkę szampana ograną w żartobliwy sposób.

Bez nazwy8

———————————————————————————————————————————

 

Iluzja sceniczna

To typowy pokaz Iluzjonisty, który występuje dla dużego grona widzów prezentując większe iluzje na scenie. Mój program zawiera np.:

– efekt z tańczącą chustą, która w magiczny sposób “ożywa” i lata po całej scenie, tańczy w rytm muzyki, “siłuje” się z Magikiem, spada na ziemię by ponownie podlecieć do góry i usiąść np. na ramieniu Iluzjonisty.

– żartobliwy gag z dwiema chustami przy asyście kobiety z widowni.

Bez nazwy10

– przenikanie ręki przez solidny kawałek szyby.

– lewitacja stolika pod klimatyczną muzykę w asyście osoby z widowni.

Bez nazwy4

– trisekcja czyli wyraźne przecięcie ręki Iluzjonisty w dwóch punktach a następnie pokazanie, że środkowa część ręki po prostu znika! Wszystko ograne pod muzykę.

Bez nazwy11

– gilotyna – efekt budujący napięcie. Iluzjonista wnosi na scenę gilotynę z dużym ostrzem. Udowadnia, że ostrze jest naprawdę ostre przecinając np. marchewkę. Następnie zaprasza kobietę z widowni. Każe jej włożyć rękę w otwór. W pozostałych umieszcza marchewki. Szybkim ruchem uwalnia ostrze, które ku zdziwieniu i przerażeniu wszystkich przecina marchewki a rękę pozostawia nienaruszoną! Całość ładnie ograna, dużo żartów sytuacyjnych oraz dreszczyk emocji gwarantowane.

– diabelskie ostrze. Iluzjonista pokazuje podstawkę z drewna, w którym umieszcza duży solidny gwóźdź, który wcześniej sprawdzają widzowie. Następnie pokazuje pięć kubeczków papierowych. Stawia je na stole każdy dnem do góry. Następnie prosi widza by umieścił podstawkę z gwoździem pod dowolnym z nich i przemieszał tak, by nikt poza nim nie wiedział gdzie jest ostrze. Gdy polecenie zostaje wykonane zaczyna się prawdziwa gra psychologiczna pomiędzy iluzjonistą a widzami. Iluzjonista ryzykując utratą zdrowia eliminuje poszczególne kubeczki miażdżąc je swoją dłonią!!! Oczywiście robi to bezbłędnie pozostawiając tylko jeden kubek pod którym znajduje się ostrze.

———————————————————————————————————————————

 

Kilka słów od artysty:

Witam. Nazywam się Damian Spętany i jestem Iluzjonistą. Dlaczego iluzja? Bo jest to moja pasja. Poza tym uwielbiam być w  centrum zainteresowania, lubię kontakt z ludźmi oraz uwielbiam występować dla nich. Iluzja to coś oryginalnego, coś co pomaga na chwilę przenieść nas do innego świata. Iluzja dostarcza wielu emocji począwszy od śmiechu poprzez wzruszenie, zdziwienie, strach a nawet płacz. Jest to sztuka niedoceniana w naszym kraju. Dlaczego? Być może poprzez stereotyp postaci Iluzjonisty czyli Pana w śmiesznym kapeluszu i fraku robiącym “sztuczki” i to bardzo często w niedbały sposób. Jako Iluzjonista staram się odbiegać od wszelkich stereotypów, iść z duchem czasu robić coś swojego wdrażać nowe pomysły co widać w moim show. Zadowolenie klienta to podstawa i tym kieruję się przygotowując pokaz. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży, ale trenuję od najmłodszych lat.

Bez nazwy2

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien