zarząd fundacji

tralalaANNA ZADĘCKA 

Prezes Zarządu Fundacji – ależ Gustawie!, aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie wydziału zamiejscowego we Wrocławiu, wydziału lalkarskiego, ukończyła również Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim kierunek zarządzanie kulturą. Będąc studentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej współpracowała z Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka (prowadzenie warsztatów teatralnych w przedszkolach, opiekun grupy plastycznej podczas kolonii artystycznych). Współpracowała z wydawnictwem Ilustris z Wrocławia projektując pocztówki, Autorka dwóch indywidualnych wystaw we Wrocławiu i Łodzi, laureatka konkursu organizowanego przez łódzki oddział “Gazety Wyborczej” na projekt koszulki związanej z Łodzią.
W latach 2000 – 2010 aktorka Teatru Lalek w Łodzi.
Prowadząca warsztaty “Lalki w przedszkolu”, realizowane w ramach projektu “Dotknij Teatru” w placówkach przedszkolnych na terenie Łodzi, z zakresu edukacji teatralnej. Pomysłodawca i koordynator cyklu performatywnych czytań współczesnego dramatu w jednym z łódzkich lokali    -“Gustaw czyta w 102”.
Współpracuje z Fabryką Sztuki realizując warsztaty plastyczno – teatralne. Prowadząca spacery dla dzieci podczas Łódź design Festiwal w 2013r. Koordynator projektów realizowanych przez Fundację – ależ Gustawie !

 

Ewa

 EWA GAŁAT

Wiceprezes Zarządu Fundacji – ależ Gustawie! – aktorka,  autorka książki dla dzieci “Pastelkowe bajeczki”, autorka scenariuszy teatralnych min. “Gerda i Kaj”, “Calineczka”.  W 2000r. ukończyła naukę w Szkole Projektowania i Reklamy w Łodzi w zawodzie animator kultury o specjalności: aktorskie formy estrady, radia i telewizji. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi w charakterze adeptki. W 2004r. złożyła egzamin przed Komisją Egzaminacyjną ZASP w Warszawie, który uprawnia ją do wykonywania zawodu aktorki. W tym zawodzie pracowała w Teatrze Lalek Arlekin do 2010 roku. Jest również absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, na wydziale Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia, o specjalności Realizacja Obrazu Filmowego i Telewizyjnego. Od 2002r. współzałożycielka Teatru MER, który tworzy mobilne spektakle dla dzieci i wystawia je w całej Polsce i za granicą (Madryt, Praga, Sztokholm). Jako aktorka dubbingowa współpracuje z SE-MA-FORem użyczając swojego głosu min. Usi w bajce dla dzieci “Parauszek”.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien